e ankiety

 

Stałe wsparcie doświadczonego zespołu  – w każdym momencie przeprowadzania ankiety, służymy ci pomocą. Zarówno w fazie przygotowywania ankiety jak i jej przeprowadzania, a także - gdy pojawiają się pytania z Twojej strony-po przedstawieniu wyników. Nie musisz się o nic martwić, zadbamy by odpowiedzi na Twoje pytania były profesjonalnie przedstawione i pomożemy Ci podjąć właściwą decyzje.
 

Poufność danych i wyników – zarówno dane powierzone nam przez Ciebie jak i wyniki zostaną objęte klauzulą poufności. Także  przeprowadzona przez nas ankieta będzie w pełni anonimowa (chyba, że założenie będzie inne), co z pewnością pozwoli na uzyskanie bardziej wiarygodnych odpowiedzi.


Zautomatyzowanie badania e-ankiety.pl są platformą umożliwiającą przeprowadzenie ankiety przy minimalnym nakładzie środków z Twojej strony. Wystarczy ze powierzysz nam listę osób którym chcesz zadać konkretne pytania a my zajmiemy sie reszta. Nasze ankiety pozwolą na to, ze osoby ankietowane, nie staną się przeciążone kolejnym obowiązkiem jakim są odpowiedzi na pytania, gdyż będą to mogły wykonać w dowolnym dla siebie i firmy miejscu i czasie.


Ankiety dostępne 24 /7 z dowolnego miejsca – niezależnie kiedy przyjdzie Ci do głowy pomysł na przeprowadzenie ankiety, my zawsze służmy Ci pomocą i swoimi zasobami. Także gdy Twoi respondenci będą chcieli odpowiedzieć na Twoje pytania zrobią to w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, co spowoduje ich przychylniejsze podejście do tego zadania i pozwoli na bardziej obiektywne udzielnie odpowiedzi.


Minimalne zaangażowanie własnych zasobów – podczas gdy my będziemy przeprowadzać dla Ciebie ankietę, Twoi pracownicy będą mogli zająć sie innymi, przydzielonych im przez ciebie zajęciami. Nie ma potrzeby by pożytkowali swój czas na cos, co dla nas jest nie tylko pracą ale także przyjemnością. Nasza platforma ankietowa pozwoli  zaoszczędzić nie tylko pieniądze wydane na tusz do drukarek i toner do xero oraz papier, ale także najcenniejsze-czas... 

 

 


Chętnie pomożemy!