e ankiety

O e-ankietach

Internetowe badania ankietowe to usługa oparta o najnowsze technologie informatyczne. Dzięki łatwości dostępu i obsługi skierowanajest właśnie do Państwa. Konkurencyjne w porównaniu z tradycyjnymi metodami koszty przeprowadzenia badania ankietowego od samego momentu powstania pomysłu o przeprowadzeniu ankiety, poprzez jej opublikowanie aż do zebrania i opracowania wyników czynią naszą ofertę atrakcyjną dla wszystkich pragnących minimalizować koszty przy zachowaniu wysokiej jakości usługi.

Oferta przede wszystkim skierowana jest do przedsiębiorstw, fundacji i organizacji non-profit, szkół, jak również studentów i pracowników naukowych dążących do maksymalnego uproszczenia i skrócenia czasu przeprowadzenia niezbędnych w ich pracy badań przy jednoczesnej ograniczaniu kosztów.

Zarządzający dużymi przedsiębiorstwami, a także kierujący działami zarządzania ludźmi również powinni zainteresować się naszą ofertą jako ciekawą i opłacalną formą outsourcingu. Nieskomplikowanie i łatwość w obsłudze naszego narzędzia internetowego czyni naszą ofertę niezastąpioną gdy zajdzie potrzeba przeprowadzenia:

- badań rynku,
- badań satysfakcji klienta,
- badań potencjału sprzedaży,
- badań opinii pracowników,
- oceny efektywności szkoleń,
- badań opinii publicznej,
- badań naukowych,
- badań na potrzeby prac magisterskich czy doktorskich
- i innych 

 

 

 

 

 


Chętnie pomożemy!